REMEK SZEREPLÉS SZLOVÁKIÁBAN!
Kiváló eredményekkel zárták szereplésüket a magyar egyesületek sportolói a szlovákiai Liptovský Jánban megrendezett nemzetközi Tátra Kupán.
A kilenc ország részvételével zajló versenyről a magyarok egy arany-, három ezüst- és két bronzéremmel térhettek haza.
Magyarországot a MEREK SE, az MDSE, a PETŐ SE, és a PTE PEAC képviselte 13 sportolóval!
A MEREK SE a verseny kiemelt magyarországi partnere, aktívan részt vett a szervezésben és a verseny lebonyolításában!
BC2 egyéni bronzérem – Nagy Vivien (MEREK SE)
BC3 páros aranyérem – Ujpál Dalma (rámpaoperátor: Ivocs Gabriella) és Mészáros Máté (rámpaoperátor: Weimann Antónia) (MDSE)
BC4 egyéni ezüstérem – Gigacz Gergő (MDSE)
BC4 páros ezüstérem – Gigacz Gergő és Fige Florentina (MDSE)
BC4 páros bronzérem - Juhász Anett, Tóth Antal Tibor (MEREK SE)
Integrált csapat ezüstérem - Kienle Kinga, Kienle Gábor, Sipos András (PTE PEAC)
Kis Balázs és Sáling Hanna a MEREK SE, illetve Do Emese a PETŐ SE versenyzői érmet nem szereztek, de értékes tapasztalatokkal lettek gazdagabbak!
Magyarországot bíróként Kienle Gábor a PTE PEAC csapattagja képviselte! Mellette Süket László vonalbíróként, Kienle Kinga, Sipos András időmérőként segítették a verseny lebonyolítását.
Gratulálunk valamennyi versenyzőnek, edzőnek, szakembernek és a segítőknek, önkénteseknek a sikeres szerepléshez!