Lezajlott a tavaszi Országos Para Boccia Bajnokság Tatán!
Köszönjük a szervezést a Humanitás SE-nek és Kiss Gábornak!
Köszönjük az edzők, segítők, áldozatos munkáját! Köszönjük minden szülőnek, barátnak és rokonnak, hogy eljött, segített részt vett és szurkolt a versenyen!
Köszönjük a bíróknak és főbíróknak, hogy levezették ezt a megszámlálhatatlanul sok meccset!
Köszönjük a tatai Eötvös József Gimnázium diákjainak az önkénteskedést, és minden segítséget, és köszönjük a Majki Népfőiskolai társaságnak az önkéntesek toborzását.
Minden versenyzőnek köszönjük a részvételt, és gratulálunk az elért eredményekhez!
Kiss Gábor a Humanitás SE elnöke
Urr Anita a Magyar Paralimpiai Bizottság főtitkára
Bacsárdi Jószef az Áhi Yoga alapítója
Találkozunk a következő megmérettetésen! Mindenkinek kellemes pihenést, és felkészülést kívánunk!